NASZA MISJA

Prowadzone przez Psi Uniwersytet szkolenia psów nie są klasycznym tresowaniem zwierząt, to zajęcia mające na celu stworzenie wzajemnego porozumienia i więzi między szkolonym psem i jego przewodnikiem.
Rodzaje
kursów, które prowadzimy są dostosowane do wieku szkolonego psa, jego wrodzonych predyspozycji i sugestii jego przewodnika. Stąd też w ofercie naszej szkoły dla psów duża różnorodność prowadzonych zajęć. Począwszy od kursów indywidualnych, poprzez zajęcia grupowe, a skończywszy na zajęciach z terapii zachowań zwierząt.
Psi Uniwersytet daje Ci możliwość dokonania właściwego wyboru jeszcze przed kupnem psa. Pomożemy Ci dobrać najlepszą dla Ciebie rasę psa, hodowlę (nie pseudo hodowlę) oraz idealnego dla Twoich potrzeb szczeniaka w miocie (testy predyspozycji szczeniąt).


POROZUMIENIE - to podstawa, bez której nie będzie możliwa współpraca przewodnika z psem. To porozumienie jest bazą w stworzeniu prawidłowej relacji i więzi ze zwierzęciem. Jeśli dobrze zrozumiecie swojego psa, szkolnie stanie się dla obu stron ogromną przyjemnością.


Prawidłowe zrozumienie psiego języka i wysyłanych przez niego sygnałów to gwarancja…
BEZPIECZEŃSTWA - jako właściciele psów jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno sobie i swojemu otoczeniu, jak i swojemu zwierzęciu  …oswajając je, stajemy się za nie odpowiedzialni…".
Na Psim Uniwersytecie kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo i odpowiedzialność, ponieważ to niezbędne cechy do osiągnięcia wymarzonego celu  - idealnego psa rodzinnego.


NAUKA - psy w naszej szkole są zarówno uczniami, jak i nauczycielami. Przewodnik uczy psa przez pozytywne wzmocnienia odpowiednich komend i oczekiwanego zachowania. Pies uczy człowieka radości życia, bezinteresowności i bezgranicznego oddania. Pies czyta Cię idealnie, rozróżnia nie tylko Twoje słowa i gesty, ale współodczuwa nawet Twoje nastroje i zna Twoje plany. W Psim Uniwersytecie sprawimy, że Ty nauczysz się czytać Twojego psa tak samo dobrze.


KYNOTERAPIA - to moja prywatna misja, od tego wszystko się zaczęło, od chęci niesienia pomocy chorym dzieciom. To bezcenne widzieć uśmiech na dziecięcych twarzach, to wspaniałe dawać komuś radość, często w niewesołych chwilach. Razem z Walkerem - psem terapeutycznym rasy labrador retriver, odwiedzamy również zdrowe dzieci w przedszkolach i szkołach, gdzie promujemy wczesną edukację i rozwój dzieci.
Wspólnie prowadzimy także kursy i szkolenia w zakresie profilaktyki pogryzień.
NASZA MISJA
Copyright © Psi Uniwersytet - Szkoła dla psów.  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © Psi Uniwersytet - Szkoła dla psów.  Wszelkie prawa zastrzeżone.